مهمان عزیز به انجمن فیش لند خوش آمدید , اگر شما این پیغام را میخوانید به این معنا است که هنوز در انجمن ثبت نام نکرده اید. لطفا چند ثانیه از وقت خود را بگزارید و برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید و بعد گذراندن چند مرحله ساده میتوانید از تمام امکانات انجمن استفاده کنید. توجه داشته باشید که اسامی مستعار مستهجن یا بی معنی ممنوع است (بدون اعداد یا حروف به طور تصادفی) و لطفا خود را در بخش معرفی کاربران برای آشنایی بیشتر با جامعه مجازی فیش لند معرفی کنید.

اطلاعیه

Collapse
اعلام نشده است.

زاییدن ماهی مولی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• زاییدن ماهی مولی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان...
    من نزدیک به 1سال هست که اکواریوم اب شیرین دارم و به تازگی ماهی مولی پاندای من زایمان کرده و از اونجایی که من اطلاع دقیقی از نگهداری از نوزادان ماهی مولی ندارم چند پرسش دارم از قبل پوزش میخوام اگر طولانی هست صحبت هام...
    من توی یک تانگ 10 لیتری نوزادان ماهی خودم رو نگهداری میکنم که فیلتر داخلی پمپ هوا و بخاری با دمای 28-29 درجه هم داره الان نزدیک به 3 روزه که ماهی های من به دنیا اومدن و کم کم دارن از کف اب میان بالا و شیطون هم شدن کف اکواریوم هم از شن عربی استفاده کردم و غذایی هم که میدم غذای پولکی پودر شده و میگوی پودر شده هست که روزی 2 الی 3 بار بهشون میدم اما مشکلی که دارم این هستش که بعضی از ماهی هام کف اکواریوم هستن و فک میکنم هنوز نمیتونن بیان بالا و خوب غذاهایی هم که استفاده میکنم سبک هستن و روی اب میمونن توی اینترنت هم سرچ کردم راهنمایی خاصی به چشمم نخورد از استادان عریر خواهشمندم من رو راهنمایی کنند...
    ببخشید اگر طولانی شد...
    سپاس.

نوشته اصلی توسط mrflt نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان...
    من نزدیک به 1سال هست که اکواریوم اب شیرین دارم و به تازگی ماهی مولی پاندای من زایمان کرده و از اونجایی که من اطلاع دقیقی از نگهداری از نوزادان ماهی مولی ندارم چند پرسش دارم از قبل پوزش میخوام اگر طولانی هست صحبت هام...
    من توی یک تانگ 10 لیتری نوزادان ماهی خودم رو نگهداری میکنم که فیلتر داخلی پمپ هوا و بخاری با دمای 28-29 درجه هم داره الان نزدیک به 3 روزه که ماهی های من به دنیا اومدن و کم کم دارن از کف اب میان بالا و شیطون هم شدن کف اکواریوم هم از شن عربی استفاده کردم و غذایی هم که میدم غذای پولکی پودر شده و میگوی پودر شده هست که روزی 2 الی 3 بار بهشون میدم اما مشکلی که دارم این هستش که بعضی از ماهی هام کف اکواریوم هستن و فک میکنم هنوز نمیتونن بیان بالا و خوب غذاهایی هم که استفاده میکنم سبک هستن و روی اب میمونن توی اینترنت هم سرچ کردم راهنمایی خاصی به چشمم نخورد از استادان عریر خواهشمندم من رو راهنمایی کنند...
    ببخشید اگر طولانی شد...
    سپاس.

سلام دوست عزیز

بهتر هست کف تانک بچه ها هیچ چیزی نباشه، از جمله شن.
    دوم اینکه شما میتونید برای رشد بهتر یک هفته اول آرتمیای تازه هچ شده استفاده کنید. البته اگر براتون مشکل هست همون پولکی ریز شده جواب میده.
    موفق باشید.
    جهت تشکر فقط از کليد تشکر در زير هر پست استفاده نماييد !
    مطالب و سوالات خود را در بخشهاي مربوطه ارسال فرماييد.

برای دیدن تصاویر باید عضو انجمن و وارد حساب کاربری خود شده باشید.

برای دریافت جواب سریعتر بعد از ارسال پست یا سوال خود در تلگرام موضوع را اطلاع دهید.
    به سوالهاي مربوط به آکواريوم در خصوصي و تلگرام پاسخي داده نخواهد شد!

آي دي تلگرام fishland@
    کانال تلگرام انجمن فیشلند FishlanDiscus@

نظر

صبر کنید...
    X